hurtownia nabiałowo - spożywcza

szeroki wybór produktów

atrakcyjne ceny

profesjonalne doradztwo


O firmie

Agmar to firma rodzinna istniejąca na Łódzkim Rynku Hurtowym "Zjazdowa" od 1992 roku. Zajmujemy się sprzedażą artykułów spożywczych pochodzenia krajowego i zagranicznego, a także sprzedażą produktów nabiałowych. Szeroki asortyment produktów pozwala nam z sukcesami funkcjonować na rynku lokalnym i regionalnym.

Naszym celem jest dostarczenie klientom produktów najwyższej jakości, w tym także ekologicznej żywności certyfikowanej, której wiodącymi markami są LOOK FOOD, SYMBIO i VERO.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także produkty pochodzące z małych rodzinnych przedsiębiorstw produkujących żywność naturalną, niskoprzetworzoną w oparciu o tradycyjne receptury i naturalne metody wytwarzania, tzw. rękodzieło (m.in. KLIMEKO, DROS, ADMAR - MAKARONY). Współpracujemy również z lokalnymi spółdzielniami mleczarskimi specjalizującymi się w produkcji serów, twarogów, masła, śmietany, mleka i napojów fermentowanych.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą handlową.

Zapraszamy do współpracy!


Nagrody i certyfikaty


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 502 472 482

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Oferujemy szeroki zakres produktów mlecznych i spożywczych. Sery, tłuszcze, oleje, nabiał, masło, jogurty, śmietany i wiele innych.

Dysponujemy ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku produktów nabiałowych i spożywczych, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Mleko jest bogatym źródłem białka, zawiera witaminy z grup B, A, D, oraz fosfor, potas magnez, cynk, jod, fluor, a ponadto ułatwia przyswajanie wapnia.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze produktów dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy produkty wielu renomowanych firm